JAPONYA Tokyo - Osaka - Kyoto

 • JAPONYA Tokyo - Osaka - Kyoto
 • JAPONYA Tokyo - Osaka - Kyoto
 • JAPONYA Tokyo - Osaka - Kyoto

1.gün

İSTANBUL –TOKYO

 

Siz değerli misafirlerimiz ile 12.10.13 Cumartesi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Krizantemtur  kontuarında 15:00`da buluşma ve Türk Havayolları’nın TK 050 sefer sayılı uçağı ile 16:55’te Tokyo’ya uçuyoruz. Ertesi gün yerel saatle 10:10’da havalimanına varıyoruz ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz panoramik şehir turu için yola çıkıyoruz. Otobüsümüzle yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında; 333 metrelik yüksekliği ile dünyanın en uzun yapısı olan Tokyo Kulesi, İmparatorluk Sarayı, Modern Japonya'nın ilk imparatoru olan Meijinin ruhunu tanrılaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı, eski Tokyo'nun atmosferini yansıtan Asakusa ve Nakamise alışveriş ve eğlence merkezleri ile Japonya'nın eşi bulunmayan pahalı dükkanları, restoran ve cafelerle çevrili caddesi, Ginza göreceğimiz yerler arasında. turumuzda hem modern binaların hem de geleneksel Japon evleri ve tapınakların yer aldığı bölgelerin gezilmesi. Parlamento Binası, 2000 yılında Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, Osmanlı mimari tarzında yapılmış Tokyo Camii’nin ziyareti, yemyeşil parkı, nehri ve köprüsüyle şehrin en güzel binalarından Kraliyet Sarayı ve 1958’te Eiffel Kulesi örnek alınarak yapılmış şehrin siluetini oluşturan Tokyo kulesinin görülmesiyle ve en güzel milli parklardan Hakone Parkı’nın gezilmesiyle devam edecek. Tur bitiminde  otelimize transfer. Ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.gün

TOKYO

 

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Nikko & Kegon Şelalesi turuna katılabilirler. Bu gezimizde otobüsümüzle Tokyo’nun yaklaşık 140 km kuzeyinde bulunan, M.S. 8. yüzyıl Japon eserleri ile dünyaca tanınan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil edilmiş Nikko şehrine gideceğiz. 17. yüzyılın başında Japonya’yı yöneten ünlü hükümdar Şogun Tokugava’nın mozolesi ve 767 yılında inşa edilmiş Futarasan Şinto Tapınağı göreceğimiz yerlerden bazıları. Yerel bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından bölgenin doğa harikası olan Kegon Şelalesi’ne gidilecektir. Yaklaşık 100 metre yükseklikten kayaları yararak akan Japonya’nın bu en güzel ve en ünlü şelalesini gördükten sonra Tokyo’ya dönüş. Geceleme otelimizde.
Nikko & Kegon turu : 140 € (yemekli)

3.gün

TOKYO

 

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek  krater bir göl olan Ashi Gölü’nde tekne turuna ve Japonya'nın en yüksek volkanik dağı olan Fuji Dağı turuna katılabilirler. Tur bitiminin ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.
Fuji Dağı& Ashi Gölü Turu: 160 € (öğle yemekli)

 

4.gün

TOKYO-OSAKA

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından hızlı tren ile 2 saat 15 dakika sürecek yolculuk sonrası Osaka'ya gidiyoruz. Varışımızı takiben Osaka şehir turumuzu yapıyoruz. Şatoları, tapınakları, yemyeşil bahçeleri, kiraz ağaçları, sumo güreşleri ve sıcak insanları ile Su Şehri veya Japonya'nın Venediği denilen Osaka'da yapacağımız şehir turunda, Osaka Şatosu, 173 metre uzunluğunda birbirine bağlı 2 ayrı kuleden oluşan Yüzerbahçe rasathanesi ve tiyatro ve eğlence yerlerinin bulunduğu, Osaka'nın en önemli caddesi Dotonbori'yi görüyoruz. Günümüzün geri kalan kısmı serbest. Geceleme Osaka'da otelimizde.

5.gün

OSAKA

 

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Nara turumuza katılabilirsiniz. Kyoto'nun 42 km. güneyinde yer alan Nara, Japonya'nın eski başkentlerinden biri olup aynı zamanda Japon sanatları, el sanatları, edebiyat, kültür ve elbette sanayinin beşiği konumundaydı.  Turistlerin en çok ilgisini çeken yerler Nara istasyonunun etrafında toplanmıştır. Nara Parkı, yerli ehli geyikleri ile Geyik Parkı olarak ün salmıştır. Batıda, 710 yılında inşa edilen Kofukuji Tapınağı yer alır. Pek çok değerli Budist heykeli Ulusal Hazine Evi'nde sergilenmekte olup, bunun hemen yanında silueti Sarusawa Göleti'ne yansıyan beş katlı pagoda yer alır. Nara Ulusal Müzesi'nde, Budist sanatının tüm dönemlerine ait eserlerin yer aldığı bir koleksiyon sergilenmektedir. Geceleme otelimizde.
Nara Turu: 130€ (yemekli)

6.gün

OSAKA

 

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Kyoto turuna katılabilirler.Bu turumuzda zarif Japon bahçesi ve muhteşem mimarisi ile Golden Pavilion Zen Tapınağı, altında akan su kaynağının kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı ve hemen önünde Japonya’ya özgü birçok orijinal ürün ve hediyelik eşya bulabileceğiniz alışveriş caddesi gezeceğimiz; Şogun Tokugava’nın yaptırdığı tarihi Nijo Kalesi de panoramik olarak göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğle yemeği tur esnasında yerel bir restoranda alınacaktır. Turdan sonra şehrin büyük çarşı ve mağazalarının bulunduğu ana caddesi Kavaramaçi’de serbest zaman. Daha sonra otele dönüş. Geceleme otelimizde.
Kyoto Turu: 150 € (yemekli)

7.gün

OSAKA-İSTANBUL

 

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ardından serbest zaman .Rehberimizin belirleyeceği saatte Osaka Kansai havalimanına transfer. Türk Hava Yollarının TK 047 tarifeli seferiyle 22:30’da uçuşumuz gerçekleşecektir. Yerel saatle ertesi gün 05:35’de +1  İstanbul’a varış ve Krizantemtur hizmetlerinin sonu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·       TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL –TOKYO /OSAKA-ISTANBUL EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ,

·       HAVALİMANI VERGİLERİ

·       TÜM ALAN – OTEL – ALAN  ÖZEL OTOBÜSLER İLE TRANSFER,

·       4* OTELLERDE 6 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

·       PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURLARI

·       ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (15 €)

PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·       HER TÜRLÜ KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL EKSTRALARI

·       SEYAHAT SİGORTASI 30 €

·       YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ(15 TL)

·       REHBER VE ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ

·       MÜZE VE ÖREN GİRİŞ ÜCRETLERİ

·       İÇ HAT ANKARA İZMİR 100€,DİĞER İLLER 140€,KIBRIS 180€

·       ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (60 €) - (KRİZANTEMTUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 7 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)


 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  JAPONYA Tokyo - Osaka - Kyoto HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • TOKYO - OSAKA - KYOTO
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

  Benzer Turlar

  Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa

  Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa

  9 Gün 7 Gece

  05.07.2024

  699,00 EUR

  BALİ & DUBAİ

  BALİ & DUBAİ

  7 gecelemi Bali-Dubai turu

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

  BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

  7 gece 8 gün

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Buyuk Avrupa Turu

  Buyuk Avrupa Turu

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Çin | Pekin, Shanghai

  Çin | Pekin, Shanghai

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Güney Amerika | Air France & Klm

  Güney Amerika | Air France & Klm

  6 gece

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  ENDÜLÜS LİZBON

  ENDÜLÜS LİZBON

  7GECE

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Casablanca & Marakesh

  Casablanca & Marakesh

  3 Gece

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  İTALYA ROMA-FLORANSA-VENEDIK

  İTALYA ROMA-FLORANSA-VENEDIK

  7 GECE 8 GÜN

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.