Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa

699,00 EUR
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa
 • Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa

9 ÜLKE TÜM ŞEHİR TURLARI DAHİL FARKI İLE 

Maceristan – Slovakya – Avusturya – Çek Cumhuriyeti
Almanya –Slovenya – Hırvatistan – Sırbistan – Bulgaristan

7 Gece Konaklama , Ulaşım ,Sabah kahvaltısı , rehberlik dahil

     Doğa ve Romantizmi yaşayabileceğiniz muhteşem tur             

1. Gün: Hareket Saatleri

Belirtilen saatler sonrası  Hareketle Belgrad Üzerinden Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz

2. Gün: Budapeşte

Budapeşte’ye varışımıza takiben,  Budapeşte Macaristan’ın başkenti. Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü şehrin bir tarafına Buda diğer tarafına Peşte deniyor. Buda adını Hun İmparatoru Atilla’nın kardeşi Bleda’dan (Buda) alıyor. Peşte ise ocak anlamına geliyor. 

Tuna'nın İncisi", "Tuna'nın Kraliçesi", "Avrupa'nın Kalbi", "Özgürlüğün Başkenti", "Doğunun Paris'i" 

Sabah otelde alınacak kahvaltının Ardından Budapeşte'ye hareket.Varışımızı takiben Şehir tanıtım turu. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı Görülecek Yerler arasındadır. Tur'un sonrası otele yerleşme.  

.Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.Akşam Tuna Nehri Tekne Turu ( Ekstra 40 EUR)

3. Gün: Budapeşte–Bratislava – Viyana

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından Bratislava ‘ya doğru hareket ediyoruz. Yakın tarihte yaklaşık 500 sene boyunca Macaristan ‘a başkentlik yapan ve günümüzde Slovakya ‘nın başkenti olan Bratislava, birçok Avrupa şehrinin aksine geleneksel yapısını korumayı başarabilmiştir ve bu özelliğini gerek mimari yapısında gerek kültüründe gerekse mutfak lezzetlerinde göstermektedir. Arnavut kaldırımlı ara sokakların birleşiminden oluşan eski şehir merkezi ve şehri ikiye bölen Tuna Nehri boyunca gerçekleştireceğimiz Bratislava turumuz sonrasında Viyana ‘ya doğru yola çıkıyoruz. Viyana, Avusturya'nın başkenti ve en büyük kentidir. Ülkenin 9 eyaleti arasında yüzölçümü açısından en küçük olan bu şehir de Avusturya'nın yaklaşık dörtte biri yaşamaktadır. Avusturya'nın kuzeydoğusunda yer alan Viyana, ülkenin politik, kültürel ve ekonomik merkezi olmakla birlikte nüfusu en yoğun olan kenttir. Viyana Birleşmiş Milletler, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Organizasyonu, Birleşmiş Milletler Endüstriyel Kalkınma

Organizasyonu, 

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı ve daha birçok uluslararası organizasyonun da merkezidir. 14. ve 16. yüzyıllar arasında

Habsburg İmparatorluğu'nun önemli kentlerinden biri olan Viyana'da Habsburg Hanedanı'na ait birçok kültürel ve mimari çalışmanın yanı sıra, müzeler, imparatorluk yapıları, modern mimariler ve çok sayıda yeşil alan bulunur. Sanat, kültür, tarih, eğlence, dinlenme, spor kısacası istediğiniz her şeyi Viyana'da bulabilirsiniz. 

Sabah kahvaltımızın ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Viyana’ya hareket ediyoruz. Varışımızda Viyana şehir turumuza başlıyoruz,

Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben  Tur sonrası otelimize transfer. 

4. Gün: Viyana – Prag

Sabah kahvaltısı otelimizde yapıyoruz daha sonra Prag yolculuğumuz başlıyor.Prag’a varışımız sonrası panoramik şehir turumuzda panoramik olarak Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman.Geceleme otelimizde.

5. Gün: Prag- Nürnberg –Roternburg ob der touber

Sabah kahvaltısı sonrası Nürnberg’e hareket ediyoruz. Nürnberg’e varışta yapacağımız turumuz sırasında , görülecek yerler arasında; tarihi şehrin ihtişamlı surları ve gotik tarzdaki kiliseleri, imparatorluk şatosu ve adalet sarayı, schoner brunner, st. Sebaldus kilisesi, zeplin yürüyüş alanları fleischbrcke, nürnberg opera binası bulunmaktadır. Turumuz sonrasında verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  

6. Gün: Nürnberg - Routernburg on der touber – Landsberg – Münih (Romantik Yol)

Sabah kahvaltısı sonrası Romantik yolun en önemli noktası olan Rothenburg ob der toubere  doğru hareket edeceğiz.Hicbir yerde Orta Çağ Burada Olduğu Kadar korunmamıştır. Burayi gezerken zaman mı durdu diyebilirsiniz. Eski evleri, sessiz Mekanları köşeleri, İş Kuleleri, fıskiyeleri, Kapıları, setleri, Depoları Şarap evleri ile eski şehri gezen burayı gezerken gözlerinize

inanamayacaksınız. Routernburg turumuz sonrası Landsberg Am lech ziyaretimiz olacak. Landsberg am Lech Almanya'nın Bavyera eyaletinde bir şehirdir. Adındaki "am Lech" eki içinden geçen Lech ırmağından gelir. Şehrin iç kısmı iyi korunmuş ve görülmeye değerdir, ayrıca Almanya'da en güneşli şehirlerden biridir. Münih'in 55 kilometre batısında ve Augsburg'un 38 kilometre

güneyindedir. Landsberg hapishanesi'nden dolayı meşhurdur.Landsberg ziyaretimiz sonrası Münih’e hareket ediyoruz.Almanya ‘da Bavyera eyaletinin başkenti Münih’e varışımız ardından, Almanya'nın tarihi Açıdan en önemli Diğer şehirlerinden biridir. Ve en güzellerinden birisidir. Şehrin sokaklarında Yürürken biraz hayal gücüyle Bir Rönesans Prensinin nasıl hissettiğini anlayabilirsiniz Günümüzde Uluslararası Bir ticaret metropolü olanMünih gezisi biraz hızlıca olacaktır.. Sanatın merkezi Olan Bu Şehir tarihi Yapıları, düzeni ile sizi Etkisi Altında bırakacak. Frauenkirche, Tuz Pazarı, Bavyera Opera Binası, Ulusal Tiyatro Binası, Marienplatz panaromik olarak görülecek yerler arasındadır.Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7. Gün: Fussen –Neuswainstain Kalesi – Salzburg – Hallstatt –

Bu gün büyülü bir gün sizi bekliyor .Gezimiz esnasında her anından büyüleneceksiniz doğa ve köy dokuları sizlere unutulmaz anlar yaşatacak .Sabah kahvaltısının ArdındanGeçmişte Avrupanın en güzel ve romantik yolu olan Turizmde Çok bilinip Türkiyede yeni marka olan Romantik yolun masallar diyarı olarak adlandırdığı Fussen'e hareket. Varışımıza istinaden Schloss Neusschwanstein Şatosu'na gidiyoruz. Romantik stilde Yapılan bu kale Kral Ludwing Tarafından 1569 Yılında yaptırılmıştır.Buraya ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz yürüyerek yada otobüsler ile çıkabilirler.burada gezimizden çok keyif alıp unutamayacaksınız Salzburg’a hareket ediyoruz. Adını ilk yerleşimcilerin geçimlerini sağlamalarına yarayan zengin tuz çözeltilerinden alan, günümüzde geçimini büyük ölçüde turizmden sağlayan Salzburg ’da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu esnasında OldTown, Mozart'ın Evi,

Salzburg Müzesi, FestungHohensalzburg Kalesi, Salzburg Katedrali, Mirabell Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasıAlp dağlarını geçerken manazara sizleri büyüleyecek Yeşilin bir çok tonu ve gökyüzü  ve göller muhteşem bir manzara sunacak size .Hallstatt’a doğru yapacağımız seyahat esnasında Alp köyleri ve buzul göllerinin büyüleyici manzaraları eşliğinde unutulmaz fotoğraflar çekebileceksiniz. Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, el değmemiş doğası ile bir masal diyarı Hallstatt ’da yürüyüş yapabilecek ve doğanın tadını çıkarabileceksiniz. Turumuz sonrası.Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8. Gün: Zagreb – Belgrad

Sabah kahvaltısı ardından Slovenya’nın en büyük 2. Şehri Maribor’a hareket ediyoruz.Ortasından Drava nehri geçen bu şehir bölgenin en uğrak yerlerinden biridir. Panoramik turumuzu gerçekleştirip serbest zaman verdikten sonra Hırvatistan Başkenti Zagreb’e hareket ediyoruz.19 yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagreb, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile de ünlüdür. Zagreb’in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb’de aşağı ve yukarı şehir merkezi sokaklarında yapacağımız turumuz esnasında, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı’nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı’ını, Zagrep’in sembolü St Mark Kilisesi’ni, Lotrseak Kulesi’ni,St Catherine Kilisesi’ni gezeceğiz. Taş Kapı’da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. Dünya’da sadece Zagrep’te öğle saati Lotrscak tepesinden atılan top ile duyurulmaktadır. Turun bitimi ile birlikte Belgrad’a da otelimize transfer.Geceleme otelimizde. 

9. Gün: Belgrad - Sofya – Edirne -İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve hareket: Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’ya varış. Varışı takiben düzenlenecek olan Sofya Panoramik şehir turu gerçekleştirilecektir. Gezimizde St. Nedelya Kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi ve Banya Başı Camii, görülecek yerler arasındadır. Yapılacak otobüs yolculuğunun ardından Edirne’ye hareket ve varış. Gezimiz son buluyor. Bir başka Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle.(Gümrük geçişlerine bağlı olarak , bir sonraki gün  geç saatlerinde varış. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • - Krizantemtur otobusleri ile ulasim
 • - Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • - 3,4- li otellerde 1 Gece Budapeşte ,1 Gece Viyana , 1 Gece Prag , 1 Gece Nürnberg  , 1 Gece Münig , 1 Gece Graz ve 1 Gece Belgrad otellerinde toplam 7 Gece konaklama ve sabah kahvaltıları
 • - Programda belirtilen panoramik şehir turları.
 • - Bratislava turu
 • - Salzburg, Hallstat turu
 • - Romantik yol turu
 • - Münih turu
 • - Nürnberg turu
 • - Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
 • - Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
 • - Gümrük Vergileri

- Araç içi limitli su ikramı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
 •  Şehir Vergileri ( 35 €)
 •  Otelde alınan ekstralar. 
 •  Tüm kişisel harcamalar 
 •  Öğle yemekleri ve aksam yemekleri. 
 •  Şöför ve rehber bahşişleri 15€
 •  SCHENGEN VİZESİ (YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR). 
 •  Yurtdışı çıkış harcı
 •  Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmit Halk Evi Önü (16:00)
 • Kartal Köprüsü Altı (17:00)
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı (17:30)
 • Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) (18:30)
 • Yenibosna Airport Avm Otoparkı (19:00)
 • Ispartakule Pazaryeri Avcılar (19:30)
Tur Hareket Tarihleri:
05, 12, 26 Temmuz • 09 Ağustos

Tur Fiyatları

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
05.07.20243-4 Yıldız OtellerMüsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 99,00 €
3 - 11 Yaş 550,00 €
-
12.07.20243-4 Yıldız OtellerMüsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 99,00 €
3 - 11 Yaş 550,00 €
-
26.07.20243-4 Yıldız OtellerMüsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 99,00 €
3 - 11 Yaş 550,00 €
-
09.08.20243-4 Yıldız OtellerMüsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 2 Yaş 99,00 €
3 - 11 Yaş 550,00 €
-

1.Ek Bilgiler

- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
- Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup , sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez.Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Krizantemtur tarafından bildirilecektir.
-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Krizantemtur tarafından bildirilecektir.
-Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Krizantemtur tarafından bilgi verilecektir
- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Krizantemtur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Krizantemtur sorumlu tutulamaz.
-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Krizantemtur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
- Tura katılım için Krizantemtur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Krizantemtur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
- Krizantemtur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Krizantemtur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

2.İptal Şartları

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
 

3.Vize Bilgileri

Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • 7 Gece 4 ve 3* oteller
 • Yunanistan - Makedonya – Kosova – Arnavutluk – Karadağ Hırvatistan – Bosna Hersek – Sırbistan – Bulgaristan
 • İZMİT -İSTANBUL -EDİRNE
 • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

Benzer Turlar

BALİ & DUBAİ

BALİ & DUBAİ

7 gecelemi Bali-Dubai turu

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

7 gece 8 gün

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Buyuk Avrupa Turu

Buyuk Avrupa Turu

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Çin | Pekin, Shanghai

Çin | Pekin, Shanghai

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Güney Amerika | Air France & Klm

Güney Amerika | Air France & Klm

6 gece

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

ENDÜLÜS LİZBON

ENDÜLÜS LİZBON

7GECE

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Casablanca & Marakesh

Casablanca & Marakesh

3 Gece

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

İTALYA ROMA-FLORANSA-VENEDIK

İTALYA ROMA-FLORANSA-VENEDIK

7 GECE 8 GÜN

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

BANGKOK - PATTAYA TURU

BANGKOK - PATTAYA TURU

5 GECE 8 GÜN

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.