Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Krizantem Tur(Bu metinde "Krizantem tur" olarak kullanılacaktır)aittir.

Krizantem Tu rkişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhavaza edilmektedir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.

Krizantem Tur Stüdyo turizm veya markaların adı altında varlık gösteren diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi,coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Krizantem TurStüdyo turizmA.Ş. veya markalarınadı altında varlık gösteren diğer şirketler bünyesinde kullanılmaktadır.

Krizantem Ture-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bir başka üyenin yada KRİZANTEMTUR bünyesi haricinde herhangi bir kişi ya da kuruluşun sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Resmi makamlardan gelecek talepler bu hükmün istisnasıdır. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Krizantem tur stüdyo turizm veya Krizantem Tur adı altında varlık gösteren diğer şirketler hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Krizantem Tur, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Krizantem Tur'in sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.krizantemtur.com.tr harici internet sitelerine köprüler olabilir. Krizantem Tur, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.krizantemtur.com.tr ile başlamayan siteler Krizantem Turile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak Krizantem Tur Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Şirket yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz

KRİZANTEM TURinternet sistemimize üye olurken tarafınızdan talep etmiş olduğumuz bilgiler ve rezervasyon sırasında aldığımız kredi kartı bilgileriniz, çok güçlü SSL(Secured Sockets Layer) ve Encryption Teknolojisi ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir. Bu sayede yapmış olacağınız alışveriş güvenlidir.

Kredi kart hesap ekstrenizde yapmadığınız bir harcamaya dair internet üzerinden KRİZANTEM TURadına bir harcama olduğuna eminseniz, KRİZANTEM TURile bağlantı kurduğunuz takdirde, tarafınıza bu konu ile ilgili gerekli form yönlendirilecektir. Doldurmuş ve imzalayacağınız bu formunuz uzman yetkililerimiz tarafından, KRİZANTEM TURkaynaklı harcamanızın ne ile ilgili oldugu konusunda detaylara ulasacaklar ve böylesi bir durumda ilgili banka ile birlikte çalışarak sorunu en kısa zamanda düzeltmek için elinden geleni yapacak ve sizin yanınızda olacaktır. Bu nedenle bu gibi bir durumda KRİZANTEM TURile bağlantı kurduğunuz aynı zaman içerisinde kredi kartınızın bağlı bulunduğu bankayı arayıp faturada bulunan bu harcamaya dair olan itirazınızı lütfen belirtiniz.

 

 

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.