Buyuk Avrupa Turu

  • Buyuk Avrupa Turu
  • Buyuk Avrupa Turu
  • Buyuk Avrupa Turu


BÜYÜK AVRUPA TURU

Tur Programi
1.Gun Istanbul – Kavala 
Gezimizin ilk günü, 20:30'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30'da Sisli Evlendirme dairesi ve 22:00'da İncirli Ömür plaza önünde hareket ile Tekirdag uzerinden Ipsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz.Pasaport ve gumruk islemleri tamamlanmasi ardindan Dedeagac , Gumulcine ve Iskece uzerinden Kavala`ya varisimizi gerceklestiriyoruz. 
2.Gun Kavala – Selanik - Uskup Cumartesi
Kavala`ya varisimiz ardindan sabah kahvaltisi ve enfes Kavala kurabeyilerinin tadina bakmak icin mola veriyoruz.Kahvalti molasi sonrasi essiz guzelligi ile dikkat ceken Kavala sahillerinde kisa sureli bir fotograf molasi verip Selanik`e dogru yola cikiyoruz.Selanik`e varışımıza müteakip panoramik sehir turumuza basliyoruz.Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Uskup e yola cikisimizi gerceklestiriyoruz.Varisimiz ardindan Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. otelimizde.
3.Gun Uskup – Tetovo – Struga – Ohrid- pazar
Sabah erken saatlerinde Uskupten Ohrid e cikis.Yol üzerinde Tetova(Kalkandelen) ‘ da duruyor Alaca Camii ve İpek yolu ipek yolu üzerinde kurulmuş olan Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16.yüzyılda kurulan 500 yıllık Hacıbektaş Harabati Baba Tekkesi’ni ziyaret ediyoruz. Ohrid gölünün batı kıyısı yönünde ilerleyerek göl kıyısındaki diğer bir şehir olan Struga'ya ulaşıyoruz. Müslüman Arnavutların nüfusun çoğunluğunu oluşturduğu bu şehirdeki turumuzda, Kara Drim Nehri üzerine kurulu Şairler Köprüsü, Şairler Parkı, bu parkta 1974 yılında ünlü şair Fazıl Hünsü Dağlarca tarafından dikilen dilek ağacı, Çarşı ve Hasan Baba Tekkesi göreceğimiz yerler arasındadır.Struga turumuz ardindan Ohride varis. Yürüyerek yapacağımız bu turumuz esnasında Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri (dışarıdan), Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, müze olarak kullanılan Eski Türk Konakları, Roma döneminden kalma Antik Tiyatro, Aziz Pant Alemon Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele varis . konaklama Struga Ohrid`deki otelimizde.
4.Gun Ohrid – Tiran – İşkodra – Bar ( Budva )-pazartesi
Sabah erken saatlerinde Ohridden ayrilarak 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varış. 1614'te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Arnavutluk`taki son duragimiz olan Iskodra`ya geciyoruz.Panoramik olarak Iskodra`daki tarihi kale ve sehir surlarini gorduktan sonra Murigan uzerinden Avrupa`nin resmi olarak taninan en gec devleti Karadag`a geciyoruz.Adriyatik sahillerindeki olaganustu manzarali yollardan gecerek otelimize varis.
5.Gun Budva – Kotor – Dubrovnik -salı
Sabah erken saatlerinde Avrupa sosyetesinin son dönemdeki uğrak yeri olan Budva turumuza başlıyoruz. Buradaki Eski Şehir ve Kaleyi gezdikten sonra Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'a varış. Kotor'da Eski Şehir, Aziz Tripun ve Nikola Kiliseleri ve tarihi Saat Kulesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Kotor gezimizden sonra Öğleden sonra, Eski Yugoslavya'yı oluşturan üç ana devletten biri olan, Katolik mezhebini benimsemiş olması ve daha çok Adriyatik Sahili'ne hakim coğrafyası sebebiyle, Balkan kültüründen ziyade İtalyan-Akdeniz kültürüne yakınlığıyla bilinen Hırvatistan'a geçiyoruz. Manzaralı, kısa bir yolculuğun ardından, İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan üslubu mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e varış. Bu güzel şehri tanıtan turumuza öncelikle UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic'in Heykeli, tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma Eczane diğer göreceğimiz yerlerden bazıları. Daha sonra bu güzel şehrin büyülü atmosferinde vakit geçirmek için serbest zaman. Turumuzun ardından otele yerleşme ve yürüyerek gezebileceğiniz bu güzel yarımada şehirde serbest zaman. Sonrası otelimize geciş
6. Gün Dubrovnik –Plivitce  gölleri-Zagrep-ÇArşamba
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından DAlmaçya kıyılarından  HIrvatistanın cennet köşelerinden  Plivitce Şelalelerine doğru yola koyuluyoruz.Gezimiz esnasında muhteşem manzaralar göreceksiniz hayatınızda unutamayacağınız.burayı gezdikten sonrası Hırvatistan'ın başkenti Zagrep’e doğru yola çıkıyoruz(319 km). Varışımızla beraber Zagrep turumuza başlıyoruz. 19. yüzyıl mimarisi, kültürel özellikleri, tarihi özellikleri ve doğa güzellikleri ile beklentilerinizden çok daha güzel bir kent olan Zagrep, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile de ünlüdür. Zagrep’in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagrep’de aşağı ve yukarı şehir merkezi sokaklarında yapacağımız turumuz esnasında, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı’nı ve burada bulunan heykelleri, Zagrep Katedralini, Dolac Pazarı’ını, Zagrep’in sembolü St Mark Kilisesi’ni, Lotrseak Kulesi’ni, St Catherine Kilisesi’ni gezeceğiz. Taş Kapı’da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
7. Gün Zagrep-Ljubljana-perşembe
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından özel otobüsümüzle Slovenya’nın başkenti Ljubljana’ya doğru yola çıkıyoruz(141 km). Varışımızla beraber Ljubljana turumuza başlıyoruz. Tur esnasında görülecek yerler arasında; Vodnik Meydanı, Ljubljana Üniversitesi, Ayakkabıcı Sokağı, Ljubljana Kalesi, Ejderha Köprüsü ve Parlamento Binası bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Bled turuna(extra) katılabilirler. Yarım günlük turumuzda; Bled Gölü'nün kenarında yer alan, bu güzel dağ kasabası yürüyerek geziliyor. Devamında "pletna" adlı sandallar ile gölün ortasındaki adada bulunan, kilise ziyaret ediliyor ve son olarak Bled Kalesi'ne çıkılarak, bu muhteşem manzarayı izlemenin keyfi çıkarılıyor. Turun bitiminde Ljubljana’ya ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
5 Gün Ljubljana-Venedik-cuma
Uyandırma, kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından özel otobüsümüzle Venedik'e hareket(251 km). Varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik turda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecektir. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol turuna katılabilirler. Verilecek serbest zamanın ardından toplanma ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
9GÜN ROMANTİK YOL cumartesi
Sabah kahvaltı sonrası Zürih'e doğru Hareket. İsviçrenin en büyük kentine varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Fifa merkezi , Şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, Şehrin adını aldığı Zürih Gölü , Saat Kulesi , 12. Yüzyıldan kalma Zürih Katedrali görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelimizde.
10GÜN ROMANTİK YOL-pazar
Sabah kahvaltısının ardından Avrupa’nın 3. Büyük gölü olarak bilinen Ren Nehri’nin de bağlandığı Almanya, İsviçre ve Avusturya’nın kesiştiği ve ülkelere ait adaların olduğu; Konstanz, Meersburg, Unteruhldingen, Uberlingen, Friedrichshafen ve Lindau şehirlerine kıyısı olan Bodensee’ye hareket. Varışımızın ardından alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. sonrası Fussen’e hareket. Varışımıza istinaden Schloss Neusschwanstein Şatosu'na gidiyoruz. Romanist stilde yapılan bu kale Kral Ludwing tarafından 1569 yılında yaptırılmıştır. Gezimiz bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
11GÜN ROMANTİK YOL pazartesi
Kahvaltı sonrası Münih şehir turu, Sonra Augsburg, Almanya'nın tarihi açıdan en önemli şehirlerinden biridir. Ve en güzellerinden biri. Şehrin sokaklarında yürürken biraz hayal gücüyle bir Rönesans Prensinin nasıl hissettiğini anlayabilirsiniz günümüzde uluslararası bir ticaret metropolü ve sanatın merkezi olan bu şehir tarihi yapıları, düzeni ile sizi etkisi altında bırakacak. Sonra Rothenburg’a hareket edeceğiz. Hiçbir yerde Orta Çağ burada olduğu kadar korunmamıştır. Burayı gezerken zaman mı durdu diyebilirsiniz. Eski evleri, sessiz mekanları ve köşeleri, kuleleri, fıskiyeleri, kapıları, setleri, depoları ve şarap evleri ile eski şehri gezen buna gerçekten inanabilir Geceleme Otelimizde
12.Gün - PRAG salı

panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılıyoruz. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.
13.Gün - VİYANA-

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Viyana’ya hareket. Yol üzerinde ekstra Slovakya`nın başkenti Tur bitimi Viyana’ya hareket ve varışımızda panoramik şehir turu.Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzun bitiminde otele yerleşme. Yolculuk sonrası Otele yerleşme

14.Gün PRAG- BUDAPEŞTE

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından  ile Budapeşte’ye hareket.Varışımızı takiben şehir tanıtım turu. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme.

15.Gun Belgrad – Sofya cuma

Sabah erken saatlerinde Canlılığın ve hareketliliğin yeni sembolü Avrupanın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turumuzda Türk döneminin muhteşem oyma tavanları ile süslü Eski Saray, Bin yıl anıtı, Sava Nehri'nin Tuna'ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgard Kalesi , Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii, Semendre Kalesi görülecek yerler arasındadır.Turumuz ardindan Sofyaya yola cikis . Varis sonrasi konaklama

16 Gun Sofya – Plovdiv – İstanbul cumartesi

Sabah kahvaltimiz ardindan Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya başı camisini ziyaret ediyoruz. Ardından Filibe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. 4000 yılık geçmişe sahip bir kent olarak; günümüzün modern binaları ve eski çağların mimarisini birleştiren güzel bir şehirdir. Kentte en çok ilgi çeken yer şüphesiz Nebet tepe mevkiinde yerleşik “Eski Plovdiv” - adında şehrin en eski bölümü üzerinde bulunuyor. Görülecek yerler arasında şimdilerde Eski Roma çağından kalma Roma Amfi Tiyatrosu, Roma Stadyumu, , Hisar Kapı, Kaleiçi Mahallesi ve , Türk mimarisiyle oldukça ilgi çeken Cuma Camii, Plovdiv`in en eski kiliselerinden Aya Konstantin, Elena ve Aya Nedelya kiliseleri bulunmaktadır. Kısa süreli serbest zaman’ın ardından İstanbul’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz  

14.05.2015

istanbul

15.05.2015

Thessaloniki-skopje-duvet hotel

16.05.2015

ohrid- drim hotel

17.05.2015

montenegro-stumore sato hotel

15.05.2015

neum-vb bosnia

19.05.2015

intercontinental-zagrep

20.05.2015

hotel-lubjana

21.05.2015

4* -

22.05.2015

zurich - Tessonie

23.05.2015

hotelberghof

24.05.2015

roternburg  -hotelschwarzeslamm

25.05.2015

praq-Duo

26.05.2015

viyana DESIGN PARK HOTEL

27.05.2015

Budapest Achat

25.05.2015

sofia-novotel

29.05.2015

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

3*-4*- otel Konaklama+s class otellerde konaklama

Tüm şehirler arası transferler

Krizantemtur Türkçe rehberlik hizmetleri

* Otellerin bazılarında fiyat paketi kontinental otellerinde zayıf bir kahvaltı türüdür)

otellerin bazıları extra ücretle paket değişikliği imkanı sunmaktadır.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

vize ücreti ve vize hizmet bedeli 110 EURO Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

Ekstra turlar

seyahat sigortası (20 Euro)

Ören yerleri giriş ücretleri

Öğle ve akşam yemekleri

Şehir vergileri

program harici belirtilmiş veya belirtilmemiş extra turların tümü özel istek üzerine eklenen turlar.

şehir vergileri ve konaklama vergileri için satın alım esnasında 50  euro alınır..

 

Bu tur için Shengen vizesi
Chipli pasaportlar olması gurup ve sizler içinde önemlidir.Aksi taktirde gümrüklerde eski pasaportlara sıkıntı olabilmekte.
 tarihlerinden 45 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda       değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan KRİZANTEMTURsorumlu tutulamaz. KRİZANTEMTUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. KRİZANTEMTURkategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KRİZANTEMTURsorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. KRİZANTEMTURkonsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir kaptan ve rehber bahşişleri tur sonunda toplanır.Günlük  1euronun altına düşmeyecek şekilde.toplam 20 euro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

3*-4*- otel Konaklama+s class otellerde konaklama

Tüm şehirler arası transferler

Krizantemtur Türkçe rehberlik hizmetleri

* Otellerin bazılarında fiyat paketi kontinental otellerinde zayıf bir kahvaltı türüdür)

otellerin bazıları extra ücretle paket değişikliği imkanı sunmaktadır.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

vize ücreti ve vize hizmet bedeli 110 EURO Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)

Ekstra turlar

seyahat sigortası 20 euro

Ören yerleri giriş ücretleri

Öğle ve akşam yemekleri

Şehir vergileri

program harici belirtilmiş veya belirtilmemiş extra turların tümü özel istek üzerine eklenen turlar.

şehir vergileri ve konaklama vergileri için satın alım esnasında 50 euro alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı (20:00)
Tur Hareket Tarihleri:

1.Ek Bilgiler

Bu tur için Shengen vizesi
Chipli pasaportlar olması gurup ve sizler içinde önemlidir.Aksi taktirde gümrüklerde eski pasaportlara sıkıntı olabilmekte.kaptan ve rehber bahşişleri tur sonunda toplanır.Günlük 1euronun altına düşmeyecek şekilde.tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda       değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan KRİZANTEMTURsorumlu tutulamaz. KRİZANTEMTUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. KRİZANTEMTURkategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından KRİZANTEMTURsorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. KRİZANTEMTURkonsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Buyuk Avrupa Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

  • 3 ve 4 * otellerde
  • balkanlar slovenya İtalya isviçre Almanya ortaavrupa
  • istanbul
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

Benzer Turlar

Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa

Alp Dağları Romantik Yol Orta Avrupa

9 Gün 7 Gece

05.07.2024

699,00 EUR

BALİ & DUBAİ

BALİ & DUBAİ

7 gecelemi Bali-Dubai turu

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

BALKANLAR TURU OTOBÜSLÜ

7 gece 8 gün

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Çin | Pekin, Shanghai

Çin | Pekin, Shanghai

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Güney Amerika | Air France & Klm

Güney Amerika | Air France & Klm

6 gece

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

ENDÜLÜS LİZBON

ENDÜLÜS LİZBON

7GECE

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

Casablanca & Marakesh

Casablanca & Marakesh

3 Gece

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

İTALYA ROMA-FLORANSA-VENEDIK

İTALYA ROMA-FLORANSA-VENEDIK

7 GECE 8 GÜN

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

BANGKOK - PATTAYA TURU

BANGKOK - PATTAYA TURU

5 GECE 8 GÜN

Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.