Ege Akdeniz Turu

 • Ege Akdeniz Turu
 • Ege Akdeniz Turu
 • Ege Akdeniz Turu
 • Ege Akdeniz Turu

6 FARKLI TEKNE TURU + RAFTİNG 

EGE AKDENİZ TURU


EGE VE AKDENİZİN EN GÜZEL KOYLARINDA YÜZME MOLALARI

6 FARKLI TEKNE TURU+1 GÖL+1 ŞELALE+ KÖPRÜLÜ KANYONDA RAFTİNG TURU

 

1.GÜN.  /    ( İSTANBUL – SELÇUK )

 

 

         

BİNİŞ NOKTA VESAATLERİ

 

Bakırköy incirli Boyner

19.00

Beşiktaş Yıldız Camii

20.00

Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı

21.00

Çayırova Mc donalds

21.30

 

2.  GÜN.  /    ( ŞİRİNCE KASABASI   ( 1. BODRUM TEKNE TURU –  AKVARYUM KOYU – KARA ADA- ANFİ TİYATRO - HALİKARNAS)Extra)

 

Susurlukta Tesislerde verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk'a ulaşıyoruz. ve Bafa gölüne doğru yola koyuluyoruz. Bafa gölü yakınlarında Beş parmak Dağlarını ve hikâyesini dinleyip, yolumuzun üzerinde bulunan ve Halılarıyla ünlü Milas kentinden Bodrum yat limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve Ege Denizi'nin masmavi sularına teknemizle açılıyoruz.  BODRUM TEKNE TURU (1. Tekne Turu) Akvaryum Koyu, Karaada vb , Koyları  gezilerimiz sonrasında (Panoramik )  otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Otel:Bodrum Bölgesi Milas Milas Han vb

3. GÜN.  /    ( 2. GÖKOVA TEKNE TURU – AKYAKA - ZEYTİNLİ KOY - LACİVERT KOY- AZMAK ÇAYI - 3. AZMAK TEKNE TURU )(Extra)

 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Sabah Bodrumdaki otelimizden ayrılıp Milas  - Yatağan SAKAR GEÇİDİ üzerinden evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesi geliyoruz. Buradan GÖKOVA tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Gökova nın eşsiz  koylarını  dolaşmaya  başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, , İncekum, Lacivert  Koy   demir atıp yüzeceğimiz koylar arasına da  (2.mavi yolculuk ) . Akşamüstü tekneden indikten  sonra  kanal   teknelerine  binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen  kuşların, su samurlarının yaşadığı, faunası ve çevre güzeliği bizleri büyüleyecek    AZMAK ÇAYI nı görmek  için  azmak çayına  dümen kırıyoruz  (3.tekne turu ) . Akyaka dan  deniz kokusu  üzerimize sinmiş ayrılırken  yolda aşıkların  yürüyüş  yaptığı  okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU   bizleri   bekliyor . Daha sonrasında Marmaris deki otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve barlar sokağına da sabaha kadar eğlence.

Otel :Marmaris ve Bölgesi Ege Antik vb

 

 

4. GÜN.  /  ( 4. DALYAN TEKNE TURU -  KÖYCEĞİZ GÖLÜ -- GÖCEK YAT LİMANI – ÖLÜDENİZ 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris den hareketle Köyceğize geliyoruz DALYAN TEKNE TURU (5. Teken Turu) Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve  KAUNOS  un   hüzün  dolu  hikâyesini  dinleyerek, kaya  oyma   Kral  Mezarlarını  görüyoruz. Ve  tabiî ki  Atlantik  okyanusundan Anadolu  sahillerine  yumurta  bırakmaya  gelen  Dünyaca  ünlü  Caretta Caretta  cinsi  deniz  kaplumbağalarının yüzdüğü kanal turu sonrası  kıyıya yanaşıyor ve otobüsümüze binerek Göcek'e hareket ediyoruzoradan ölüdenize gidiyor ve kısa bir yüzme molası sonrası  otelimize doğru yolculuğumuz başlıyor.

5.GÜN 12 ADALAR TEKNE TURU (5. Tekne turu)

Sabah saatlerinde otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrası Fethiye limanına ulaşıyor ve Teknemizze biniyoruz bir bucuk saatlik seyir sonrası(Ortalama bir satir) İlk koyumuzda mola veriyor ve yüzmeye başlıyoruz sonrası ise Diğer koyumuza ulaşıyor ve  Teknemizde öğle yemeğimizi alıyor ve Göcek koylarında  deniz keyfini yaşıyoruz.denize doyacağınız bir gün olacak . Akşam saatlerinde Teknemizden inerek turu sonrası eski ismi Levissi şimdiki ismi Kaya Köy olan Rum kasabasına ulaşıyoruz. Yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet köy KAYA KÖYÜ günün ilk durağı olacak.1923 mübadele yıllarının acı hatıralarını saklayan bir köy.  Büyük Kilise, İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyor Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemek sonrası dilen misafirlerimiz ile birlikte Fethiye gecelerinin tadını çıkartıyoruz.

FETHİYE NAZAR GARDEN ÖZMEN HOTELVB

.

 

 

6.GÜN.  /   ( SAKLIKENT KANYONU – KALKAN – KAŞ – KEKOVA – ÜÇAĞIZ – 7. KEKOVA TEKNE TURU - SİMENA KOYU-DEMRE-BEACH PARK ) Extra)

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otobüsümüzle Türkiye'nin en önemli Kanyonlarından biri olan SAKLIKENT e gidiyoruz.16 km lik Kanyonun kaynak kısmında vereceğimiz bir saatlik mola sonrası yola çıkıyor ve KALKAN üzerinden  KAŞ a geliyor .  Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Bir sonraki durağımız ise KEKOVA nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan ÜÇAĞIZ olacak. Limandan bineceğimiz teknemizle KEKOVA TEKNE TURU na başlıyoruz. Yüzme  molalarımız arasında Esmeralda  Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu, yolu  olmayan  SİMENA KÖYÜ(PAN), KEKOVA ADASI  ve  M.Ö  ll.yy da  bir  depremle denizin  dibine  batmış  olan  BATIK ŞEHİR    (7.mavi yolculuk) . Üçağız'dan alacağımız dağ kekikleri kokusu içinde otobüsümüzle NOEL BABA nın yaşamış olduğu yer DEMRE üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemeri görerek akşamüstü saatlerinde Antalya daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz  otelde. Dileyen misafirlerimiz akşam yemeği sonrasında Kale içindeki barlarda eğelenebilirler (Ekstra)

RİNG NAZAR ÇEVİKPALAS VB

 

7.GÜN.  /    ( KÖPRÜLÜ KANYON'DA RAFTİN HEYECANI-KURŞUNLU ŞELALESİ- -ANTALYA KALEİÇİ ) Extra)

 

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, RAFTİNG heycanını Köprüçay ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA50 TL) . Köprülü kanyondan ayrılıyor ve Kurşunlu Şelalesini geziyor ve Afyon-Kütahya üzerinden İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor.

8.GÜN.  /    ( PAMUKOVA – İZMİT – İSTANBUL )

Pamukova-İzmit güzergahını takiben sabah erken saatlerde İstanbul'a ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyor ve bir başka KRİZANTEMTUR.COM organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

RAFTİNG:
Köprülü kanyonda yapılan rafting, 3+ zorluk derecesine sahiptir.7-70 'e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.14 km uzunluktaki parkurda,15 in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 8 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask ve özel sigorta mevcuttur


BODRUM TEKNE TURU(tekne yemeği dahildir.)

GÖKOVA TEKNE TURU+AZMAK TEKNE TURU(ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL)

12 ADALAR TEKNE TURU(TEKNE YEMEĞİ DAHİL)

DALYAN TEKNE TURU ()

KEKOVA TEKNE TURU(TL)

RAFTİNG (YEMEK+TRANSFER)()

TEKNE YEMEKLERİ:Bölgelere göre farklılık gösterir turu süslemek yerine gerçekçi konuşmak gerekliyse genel anlamda makarna salata tavuk ürünleri içermektedir.

 imkan olduğu taktirde fiyat farklılığı teklifi sizlere sunularak değişiklik gösterebilir.

12 adalar tekne turunda alabalıkta olabilmektedir.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)

* Açık Büfeveya set menü 5 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

TÜM TEKNE TURLARI VE RAFTİNG EXTRADIR(paket halinde öğle yemeği dahil rezarvasyon esnasında satın alabilirsiniz.(285 TL )

* Müze Ören Yeri Girişleri

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir müze girişleri için https://www.muze.gov.tr/muzekart_almak_istiyorum linkten müze kart edinebilirsiniz.

EK NOT:

Reber extra tura katılanlarla olacağında ayrı bir rehberlik hizmeti sorgulanamaz.katılmayan misafirlerimiz rehberin vereceği saate belirtilen noktada olmakla zorunludur.

Gece transferlerinde otobüs kulanıldığı taktirde bölge minübüs ücretleri üzerinden ücretlendirilir.

Hiçbir tekne turu dahil değildir.extradır son dakikada rezarvasyon yapılmaz

Teknelere içecek ve yiyecek sokulması otel yönetmeliği dahilinde olup tekne firması insiyatifi dahilindedir.

Araçlarda ikram bulunmamaktadır.bu maliyeti sizlerin ceplerinde kalması sağlanmaktadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)

 

 

Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
 Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.

Oteller örnek oteller olup yoğun sezonda değişiklik gösterebilir.

Yoğun dönemde 3 gün öncesi haber veremek kaydı ile Antalyadan başlıyabilir.

Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulmaz.Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.Araç içi ekip için Tur sonunda 10 TL Hizmet bedeli toplanır.

 

 

 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)

* Açık Büfeveya set menü 5 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

TÜM TEKNE TURLARI VE RAFTİNG EXTRADIR(paket halinde öğle yemeği dahil rezarvasyon esnasında satın alabilirsiniz.(285 TL )

* Müze Ören Yeri Girişleri

Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir müze girişleri için https://www.muze.gov.tr/muzekart_almak_istiyorum linkten müze kart edinebilirsiniz.

EK NOT:

Reber extra tura katılanlarla olacağında ayrı bir rehberlik hizmeti sorgulanamaz.katılmayan misafirlerimiz rehberin vereceği saate belirtilen noktada olmakla zorunludur.

Gece transferlerinde otobüs kulanıldığı taktirde bölge minübüs ücretleri üzerinden ücretlendirilir.

Hiçbir tekne turu dahil değildir.extradır son dakikada rezarvasyon yapılmaz

Teknelere içecek ve yiyecek sokulması otel yönetmeliği dahilinde olup tekne firması insiyatifi dahilindedir.

Araçlarda ikram bulunmamaktadır.bu maliyeti sizlerin ceplerinde kalması sağlanmaktadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)

 

 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

  * Mercedes Tourısmo veya Travego-Safir Otobüsler İle Ulaşım(Sayı yetersizliklerinde Mini veya Midi araçlarla seyahat yapılabilir)

  * Açık Büfeveya set menü 5 Sabah Kahvaltısı

  * Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

   

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

  * Tüm Özel Harcamalar

  * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

  TÜM TEKNE TURLARI VE RAFTİNG EXTRADIR(paket halinde öğle yemeği dahil rezarvasyon esnasında satın alabilirsiniz.(285 TL )

  * Müze Ören Yeri Girişleri

  Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Tura dahil değildir müze girişleri için https://www.muze.gov.tr/muzekart_almak_istiyorum linkten müze kart edinebilirsiniz.

  EK NOT:

  Reber extra tura katılanlarla olacağında ayrı bir rehberlik hizmeti sorgulanamaz.katılmayan misafirlerimiz rehberin vereceği saate belirtilen noktada olmakla zorunludur.

  Gece transferlerinde otobüs kulanıldığı taktirde bölge minübüs ücretleri üzerinden ücretlendirilir.

  Hiçbir tekne turu dahil değildir.extradır son dakikada rezarvasyon yapılmaz

  Teknelere içecek ve yiyecek sokulması otel yönetmeliği dahilinde olup tekne firması insiyatifi dahilindedir.

  Araçlarda ikram bulunmamaktadır.bu maliyeti sizlerin ceplerinde kalması sağlanmaktadır.

  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.( Özel sağlık sigortası ek ücret karşılığı yaptırılır.)

   

   

  Yol ve hava muhalefeti dolayısıyla çıkılamayan yolardan ve program iptallerinden acentemiz sorumlu olamaz.
   Program rehber tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.

  Oteller örnek oteller olup yoğun sezonda değişiklik gösterebilir.

  Yoğun dönemde 3 gün öncesi haber veremek kaydı ile Antalyadan başlıyabilir.

  Otellerde üçlü oda azlığı nedeniyle üçüncü kişi  yatak kalite garantisi verilemez. Koltuk sözü verilemez ve rezervasyon sırasına göre koltuk sırası belirlenir. Hava ve  seyahat acentasının dışında olan nedenlerden dolayı yapılamayan turlardan firma sorumlu tutulmaz.Hedef Kalkış Rakamı 35 Kişi olup tur firması yeterli katlımım olmaması nedeniyle oluşacak nedenlerden misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.Ek hizmetler ve tur ücreti bir bütündür ayrılamaz Misafirler bunu rezervasyon esnasında ödemek zorundadır. Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 2 gün öncesi olmak üzere haber verir. Otellerde oluşabilecek sıkıntılar karşısında acente başka bir otelle değişiklik yapabilir. 00-06 yaş çocuklarda yatak sözü verilmez.06.12 yaş çocuklarda yatak kalitesi standart olmayabilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.Araç içi ekip için Tur sonunda 10 TL Hizmet bedeli toplanır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Ege Akdeniz Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 5gece yp
  • Bodrum-marmaris-fethiye-kaş-Antalya-rafting
  • istanbul
  • 0 212 240 41 35 - +90 212 240 41 36

  Benzer Turlar

  Hipodromdan Divan Yoluna Sarnıçlar ve Saraylar

  Hipodromdan Divan Yoluna Sarnıçlar ve Saraylar

  Günü Birlik

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Doğu Ekspresi ile Doğu Anadolu

  Doğu Ekspresi ile Doğu Anadolu

  5 gece 6 gün

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Ege Sevimli beldeleri 2

  Ege Sevimli beldeleri 2

  2 gece

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Flamingo Yolundan Göller yöresine Gül toplama Turu

  Flamingo Yolundan Göller yöresine Gül toplama Turu

  1 gece yp

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Gökçe Ada Bozca Ada Turu

  Gökçe Ada Bozca Ada Turu

  1 Gece 2 Gün

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  Klasik Karadeniz Ve Yaylalar Turu ( Tokat Ve Batum )

  Klasik Karadeniz Ve Yaylalar Turu ( Tokat Ve Batum )

  6 GECE

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

   TOROSLARIN ETEĞİNDE YÖRÜKLERİN İZİNDE DÜĞMELİ EVLER

  TOROSLARIN ETEĞİNDE YÖRÜKLERİN İZİNDE DÜĞMELİ EVLER

  1 gece yp

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  İSTANBULUN SU KEMERLERİ

  İSTANBULUN SU KEMERLERİ

  Günü Birlik

  Lütfen Acente Yetkilisinden sorunuz

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.